Krówki na chrzciny – słodycze coraz popularniejsze

Personalizowane słodycze coraz częściej wybierane są jako ciekawy dodatek na wiele okazji. Od długiego czasu stanowią one ciekawy gadżet reklamowy, firmy zamawiają cukierki ze swoim logo lub na przykład danymi kontaktowymi, aby dzięki temu ich marka stała się coraz bardziej rozpoznawalna. Jednak nie tylko firmy decydują się na ich zamówienie, osoby prywatne również z chęcią zamawiają je jako ciekawy element na rodzinne imprezy. Do cukierków, które najczęściej zamawiane są jako te do personalizacji z pewnością na pierwszym miejscu stawia się krówki. Powodem tego jest przede wszystkim to, że oferują one sporo miejsca na wykonanie ewentualnych nadruków na opakowaniach. Jest to spowodowane przede wszystkim ich prostokątnym kształtem, dlatego po zapakowaniu nadruki na opakowaniach są dobrze widoczne.

Na jakie okazje zamawia się personalizowane krówki?

Personalizowane krówki zamawia się na wiele okazji, jedną z nich jest chrzest. Rodzice chcą, aby ten dzień był nie tylko ważny dla ich dziecka ale również dla wszystkich uczestniczących w imprezie gości. Zazwyczaj w uroczystościach takich jak chrzest uczestniczą całe rodziny wraz z dziećmi, dlatego wszelkie przekąski często przygotowuje się właśnie z myślą o najmłodszych, którzy będą uczestniczyli w tym wydarzeniu. Krówki na chrzest to doskonały pomysł, ponieważ bez względu na temperaturę nie zmieniają swojej konsystencji i kształtu. Na opakowaniach krówek personalizowanych właśnie na ta okazję zazwyczaj znajduje się data chrztu i imię dziecka. Oczywiście często jeszcze pojawiają się odpowiednio dobrane grafiki, nawiązujące do tego ważnego dnia. Ilość napisów czy grafik nie może być zbyt duża, gdyż powierzchnia do umieszczenia ich nie jest wielka.

Jak zamawiać krówki na uroczystość chrztu

Aby zamówić krówki na chrzest wystarczy znaleźć firmy które zajmują się realizacja takich usług. Całość opiera się przede wszystkim na wykonaniu odpowiednich opakowań na cukierki. Często rodzice zgłaszają się z już gotowym projektem, jednak jeśli go nie posiadają mogą liczyć na profesjonalną pomoc i jego wykonanie. Zazwyczaj w przypadku zamówienia wykonania krówek projekt jest realizowany bezpłatnie. Krówki z przeznaczeniem jako personalizowane słodycze na chrzest zamawiane są na kilogramy najczęściej wystarczy kilka kilogramów, aby nie tylko goście mogli ich skosztować ale również aby mogli otrzymać kilka do domu, jak słodkie podziękowanie za uczestnictwo w tym wydarzeniu. Pośród projektów personalizowanych krówek na chrzest królują te na białym tle, z kolorowymi napisami czy grafikami. Dominuje niebieski czy różowy, w zależności od płci dziecka, które będzie chrzczone. Ceny wykonania takich usług są bardzo różnorodne, często uzależnione od ilości zamawianych cukierków. Dla firm bowiem wykonywanie większej ilości jest korzystniejsze finansowo, dlatego też mogą klientom zaproponować atrakcyjniejsze ceny. Tego typu słodycze powinno się zamówić nieco wcześniej, aby mieć pewność ich wykonania na wskazany dzień, zazwyczaj kilka dni przed planowaną uroczystością.

About the Author

You may also like these