Ciekawe efekty świetlne niewielkim kosztem? Tak, to możliwe!

Mając do dyspozycji profile do taśm led jesteś w stanie stworzyć efekty świetlne, które zadowolą niejednego domownika, czy gościa. Led profile aluminiowe można wykorzystać na wiele sposobów, więc możesz zaaranżować mieszkanie, czy biuro na wiele sposobów. Jeśli zależy Ci, aby podświetlone były meble, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby to zrobić. Możesz podkreślić obecność pewnych elementów, które znajdują się w pomieszczeniu. Mogą to być szafki, gabloty, regały, czy schody. Dobrze będą wyglądały także podświetlone blaty, ale i stoły, czy barki. Montaż taśm i listw nie jest trudny, więc można postarać się zainstalować oświetlenie samemu. Instalując je możesz nie tylko zmienić wygląd mieszkania, ale też zaoszczędzić. Fakt faktem, należy wydać pieniądze na wspomniane elementy, jednakże zdecydowanie lepiej jest zainwestować w profile, które zadbają o odprowadzenie nadmiaru temperatury wydzielanej przez taśmy. Wówczas ciepło nie trafia do podłoża, a żywotność taśm jest wydłużona. Przemyśl zatem, które elementy wystroju wnętrza zasługują na wyeksponowanie i montuj profile do taśm led tam, gdzie tylko sobie tego życzysz. Nie zapominając oczywiście, aby projekt był wykonany z głową i bez zbędnego pośpiechu.

Postaw na jakość

Niezależnie od tego, czy wybierzesz profile do zabudowy, zwieszane, powierzchniowe, czy okrągłe lub schodowe – muszą one być wykon
ane z wysokiej jakości materiału, aby warto było je instalować. Te mniejsze warianty mają to do siebie, że mieszczą dwie lub więcej linii światła. Jest to nowoczesna propozycja, bo dzięki nim zaaranżujesz pomieszczenia pod swoje potrzeby. Przyjazny design, a także precyzja wykonania to coś czego potrzebujesz.

Prosty montaż w kilku krokach

Jak zostało wspomniane, montaż nie jest skomplikowany, więc warto wziąć sprawy w swoje ręce. Jeśli chcemy zainstalować oświetlenie na suficie podwieszanym, to należy po kolei stosować się do tejże instrukcji. Najpierw, przymocuj do sufitu profile konstrukcyjne, takie do montażu płyt G-K. Następnie zamontuj owe płyty do już przygotowanej konstrukcji. W kolejnym kroku dotnij profile pod kątem 45 stopni. Teraz potrzebujesz wywiercić otwory montażowe, po czym tak przygotowany profil nałóż na płytę. Profil należy teraz skręcić z płytą G-K przez otwór, który uprzednio sam zrobiłeś. Nadszedł czas na przymocowanie taśmy do klosza. Na sam koniec należy wykończyć powierzchnię płyt poprzez położenie siatki spoinowej, ale i przygotowanej warstwy gipsu. W ostatnim już kroku pomaluj powierzchnię na dowolny kolor, który Ci odpowiada. I to wszystko.

About the Author

You may also like these