Formalności pogrzebowe w Krakowie

Zakłady lub domy pogrzebowe to firmy, które oferują pełen zakres usług związanych z organizacją pogrzebów. Najczęstszą opcją jest skorzystanie z oferty domu pogrzebowego, który zajmie się wszystkimi formalnościami i kosztami związanymi z tym wydarzeniem. Wybór zaufanego zakładu pogrzebowego jest często polecany przez przyjaciół i członków rodziny. Jeśli mieli oni okazję korzystać z takich usług, mogą doradzić, gdzie warto z nich skorzystać, a jakich usług najlepiej unikać. Dobrym źródłem informacji są także fora internetowe poświęcone tematyce żałobnej. Oprócz porad można tam znaleźć wiele opinii o poszczególnych usługodawcach. Niektóre firmy mają też własne strony internetowe i opinie klientów dostępne w mediach społecznościowych. Każda firma powinna przedstawić swój zakres usług oraz koszt poszczególnych opcji. Warto dowiedzieć się, czy firma posiada licencję na prowadzenie działalności gospodarczej oraz odpowiednie zezwolenia od organów samorządowych. Zaleca się również sprawdzenie, czy dana firma współpracuje z wybranymi cmentarzami i kościołami w Twojej okolicy.

Nasz dom pogrzebowy gwarantuje profesjonalną obsługę. Oferujemy szeroki zakres usług – od ceremonii pogrzebowej, poprzez kremację zwłok, ich transport i późniejszy pochówek. Nasza firma wspierana jest przez szeroką sieć domów pogrzebowych w Polsce, co pozwala nam pomagać tym, którzy są daleko od domu.

Nasi wykwalifikowani pracownicy zajmą się dla Państwa wszystkimi formalnościami związanymi z pogrzebem. Posiadamy doświadczenie zawodowe w dziedzinie pogrzebów, dzięki czemu nasi klienci mogą na nas polegać w jak największym stopniu. Nasza firma działa na rynku od ponad 10 lat.

Świadczymy kompleksowe usługi związane z transportem i kremacją zwłok ludzkich. Zawsze załatwiamy wszelkie formalności wymagane przez prawo i zwyczaje religijne, dzięki czemu nasi klienci nie muszą się w ogóle martwić o tę kwestię.

Usługi świadczone przez nasz zakład wykonywane są zgodnie z ogólnie obowiązującymi standardami i z pełnym szacunkiem dla Państwa bliskich.

Stale podnosimy jakość naszych usług, dzięki czemu zyskaliśmy pozytywne rekomendacje od wielu zadowolonych klientów.

Formalności pogrzebowe w Krakowie to niezwykle ważne wydarzenie. Są okazją do pożegnania się z osobą zmarłą. Zakład w Krakowie zajmuje się całym procesem z nimi związanym. Kremacja zwłok jest jedną z usług oferowanych przez firmę. Wszystkie niezbędne informacje można znaleźć na stronie internetowej firmy.

Formalności pogrzebowe w Krakowie – zakład pogrzebowy, kremacja zwłok

Początkiem załatwiania formalności pogrzebowych jest decyzja o tym, w jaki sposób chcemy pozbyć się ciała. Najpopularniejszą obecnie opcją jest kremacja. Zakład w Krakowie ma w tej kwestii doświadczenie. Kremacja zwłok przeprowadzana jest z wielką troską i szacunkiem dla zmarłego i jego rodziny. W ramach usług oferowanych przez firmę istnieje możliwość ozdobienia urny, a nawet wykonania jej od podstaw. Taka urna będzie wyjątkową pamiątką, która pozostanie na zawsze i będzie nam przypominać, że nasi bliscy są zawsze z nami.

Formalności pogrzebowe w Krakowie to poważna sprawa, jednak można uzyskać wsparcie profesjonalistów i pomoc. Zakład pogrzebowy „Epitafium” to firma z wieloletnim doświadczeniem i pozytywnymi rekomendacjami klientów, świadcząca usługi na wysokim poziomie.

Zakład „Epitafium” pomaga w załatwieniu wszelkich formalności związanych z pogrzebem osoby zmarłej:

  • transport zmarłego z dowolnego miejsca w Polsce,
  • przygotowanie i skompletowanie wszystkich dokumentów do pochówku lub kremacji,
  • przechowywanie i opracowanie szczątków,
  • przygotowanie ciała do pochówku lub kremacji,
  • złożenie zwłok do trumny,
  • transport zwłok na cmentarz lub do krematorium,
  • przeprowadzenie ceremonii (w tym religijnej) z udziałem księdza lub celebransa.

Dom pogrzebowy świadczy również usługi pogrzebowe i magazynowe. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

About the Author

You may also like these