Dj gwarancją przebojowego wesela

dj obsługujący wesele

Planując organizację przyjęcia weselnego, jednym z pierwszych kroków czynionych po zaklepaniu sali weselnej jest poszukiwanie fachowca do jego obsługi. Chodzi oczywiście o obsługę muzyczną czy wizualną. Dawniej monopol w tym temacie miały zespoły muzyczne, ewentualnie kapele w stylu góralskim i tym podobne. Obecnie trend ten mocno się zmienia i to dj na wesele staje się dla wielu młodych par numerem jeden. Nie jest to nadzwyczajne zjawisko i wymyślny temat, bowiem dj weselny to specjalista z odpowiednim przygotowaniem do przewodzenia imprezie weselnej.

Dj weselny wie jak dobrze pokierować przyjęciem

Nie jest tak, że dj będzie siedział za konsolą i tylko puszczał kolejne kawałki muzyczne. Absolutnie! Człowiek taki to specjalista z odpowiednio dobrym przygotowaniem. Ekspert nie tylko od zabawy muzyczno-tanecznej, ale też nagłośnienia, oświetlenia czy licznych porywających efektów specjalnych, jak choćby najpopularniejszy obecnie na weselach – sztuczny dym. Dj na wesele to zarówno muzyk, jak i wodzirej, stąd często stosowane określenie dj wodzirej. Dobry dj będzie również posiadał wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu wszelkiego rodzaju wesel. To z kolei sprzyja dobrej i spokojnej atmosferze oraz niezaburzonemu przebiegowi imprezy.

Nowoczesny sprzęt to podstawa porywającej imprezy weselnej

Bardzo często dj weselny jest specem od nowinek technicznych i różnorodnego sprzętu. Stąd też muzycy tego rodzaju z reguły dysponują naprawdę imponującym sprzętem. Nie chodzi nawet o samą konsolę i inny sprzęt muzyczny na jakim pracuje dj, ale również o urządzenia odpowiadające za oświetlenie sali weselnej – np. ruchome głowice świetlne, a także sprzęt nagłośnieniowy czy też odpowiadający za efekty świetlne. Dj na wesele raczej zawsze posiada również urządzenia zapasowe, wiedząc, że coś zawsze może pójść nie tak, ulec awarii i trzeba będzie na szybko zrobić podmianę. W końcu wesela przerwać nie można, to musi trwać do rana. I dobrze by nad jego przebiegiem czuwał prawidłowy człowiek. Niech jak najczęściej robi to Dominik Szymoniak dj weselny Kraków ze swoją formacją Exclusive Djs.

About the Author

You may also like these